Trwa ładowanie...
d2s54ji

TVN oczekuje spadku rynku reklamy telewizyjnej w '13 o średniej jednocyfrowej dynamice

28.02. Warszawa (PAP) - TVN oczekuje spadku rynku reklamy telewizyjnej w '13 o średniej jednocyfrowej dynamice. Jednocześnie celem Grupy TVN jest osiągnięcie lepszych przychodów z...

Share
d2s54ji

28.02. Warszawa (PAP) - TVN oczekuje spadku rynku reklamy telewizyjnej w '13 o średniej jednocyfrowej dynamice. Jednocześnie celem Grupy TVN jest osiągnięcie lepszych przychodów z reklamy niż wskazywałby na to rynek oraz zwiększenie wartościowego udziału w rynku - podała spółka w komunikacie prasowym.

"Sądzę, że w 2013 roku nadal słabe otoczenie rynkowe i ograniczona widoczność doprowadzą do szacowanego spadku rynku reklamy telewizyjnej na średnim jednocyfrowym poziomie, a kluczowymi celami dla zarządu jest obrona udziałów rynkowych i rentowności w segmencie telewizyjnym oraz dalszy rozwój działalności Online TVN-u" - poinformował, cytowany w komunikacie, Markus Tellenbach, prezes TVN.

Spółka podała również, że elastyczność bazy kosztowej Grupy TVN pozwala oczekiwać stabilizacji rentowności na poziomie porównywalnej EBITDA. (PAP)

jow/ osz/

d2s54ji

Podziel się opinią

Share
d2s54ji
d2s54ji