Trwa ładowanie...
d2dwgn2

UM Województwa Mazowieckiego ostrzega rolników (komunikat)

...

Share
d2dwgn2

03.10. Warszawa - UM Województwa Mazowieckiego informuje:

Do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego docierają sygnały od rolników z Mazowsza, do których telefonują osoby podające się za pracowników urzędu i proponują odpłatną pomoc przy pozyskiwaniu dotacji unijnych. Ostrzegamy rolników z Mazowsza przed korzystaniem z tego typu nieuczciwych propozycji - urząd marszałkowski nie pobiera opłat za udzielanie informacji o możliwości uzyskania pomocy oraz nie przygotowuje wniosków o wsparcie finansowe. O całej sytuacji została już zawiadomiona policja.

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego nie korzysta z usług zewnętrznych podmiotów działających w branży doradczej i konsultingowej. Nie pobiera także opłat za udzielanie informacji o możliwości uzyskania pomocy oraz nie przygotowuje wniosków o wsparcie finansowe. Zatem pojawiające się sygnały o możliwości uzyskania ze środków samorządu województwa wsparcia na modernizację gospodarstw rolnych, mogą świadczyć o stosowaniu nieuczciwej praktyki i chęci wyłudzenia pieniędzy od osób potencjalnie zainteresowanych.

Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego zawiadomili już o całej sprawie Mazowiecką Komendę Wojewódzką oraz Komendy w Siedlcach i w Grójcu. O kolejnych takich zgłoszeniach komendy będą informowane na bieżąco.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.mazovia.pl

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ kk/

d2dwgn2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dwgn2
d2dwgn2