Trwa ładowanie...
d2652kh
d2652kh

Umowa Awbudu z Francuska Park nie wejdzie w życie z powodu niespełnienia się warunku zawieszającego

23.03. Warszawa (PAP) - Umowa Awbudu z Francuska Park Sp. z o.o., na mocy której Awbud miał wykonać budynek w ramach zespołu mieszkaniowego "Francuska Park", nie wejdzie w życie z...
Share
d2652kh

23.03. Warszawa (PAP) - Umowa Awbudu z Francuska Park Sp. z o.o., na mocy której Awbud miał wykonać budynek w ramach zespołu mieszkaniowego "Francuska Park", nie wejdzie w życie z powodu niespełnienia się warunku zawieszającego - podała spółka w piątkowym komunikacie. Za wykonanie zadania Awbud miał otrzymać ryczałtowe wynagrodzenie w kwocie 23,65 mln zł netto.

Warunkiem zawieszającym umowy jest uzyskanie przez zamawiającego w terminie do 30 marca 2012 r. finansowania w postaci kredytu bankowego lub podjęcie przez niego decyzji o samodzielnym sfinansowaniu zadania.

W przekazanym Awbudowi oświadczeniu zamawiający poinformował, że do dnia 30 marca 2012 r. nie uzyska decyzji o pozyskaniu finansowania realizacji przedmiotu umowy w postaci kredytu bankowego oraz, że nie podejmie decyzji o sfinansowaniu zadania ze środków własnych, wobec czego zastrzeżony w umowie warunek nie ziści się, a umowa nie wejdzie w życie.(PAP)

mto/ osz/

d2652kh

Podziel się opinią

Share
d2652kh
d2652kh