Trwa ładowanie...
d2nhjgs
29-03-2016 17:33

Unified Factory chce zwiększyć liczbę wdrożeń swojej platformy CSA w Polsce

Warszawa, 29.03.2016 (ISBnews) - Unified Factory chce zwiększyć liczbę realizowanych w Polsce wdrożeń platformy Customer Service Automation (CSA), zapowiedział prezes Maciej Okniński.

d2nhjgs

"Chcemy podnieść rozpoznawalność naszych rozwiązań opartych na platformie klasy Customer Service Automation, tak aby zwiększyć ilość wdrożeń realizowanych w Polsce. Kampania będzie realizowana etapami, w których testować będziemy różne kanały dotarcia do klientów, aby osiągnąć jak najwyższą efektywność"- powiedział Okniński, cytowany w komunikacie.

Spółka podała, że rozpoczyna kampanię marketingową promującą technologie automatyzującą sprzedaż i obsługę klienta opartą na algorytmach pamięci asocjacyjnej. W pierwszym etapie kampania będzie skierowana do wyselekcjonowanej grupy firm działających na polskim rynku i będzie prowadzona głównie w Internecie. Budżet całej kampanii Unified Factory jest planowany na co najmniej 1 mln zł, ale jak zaznacza spółka, zostanie on wykorzystany także w 2017 roku, podano również.

Unified Factory jest producentem i globalnym dostawcą własnych rozwiązań automatyzujących sprzedaż i obsługę klienta. Platforma CSA składa się z modułów Unified Factory Communications (UFC), Unified Factory Projects (UFP) oraz algorytmów pamięci asocjacyjnej.

"Jesteśmy obecni z naszymi rozwiązaniami na 7 rynkach świata. W tym roku chcemy znacząco powiększyć ich liczbę. Dlatego w drugiej połowie roku mamy w planach rozpoczęcie kampanii naszych produktów także zagranicą, co związane będzie m.in. z wprowadzeniem na rynek naszych rozwiązań w modelu SaaS" - dodał prezes Unified Factory.

Unified Factory to globalny producent i dostawca technologii automatyzującej sprzedaż i obsługę klienta. Od 21 marca akcje Unified Factory notowane są na NewConnect. Spółka osiągnęła w ub.r. 35 mln przychodu i 2,4 mln zysku netto.

(ISBnews)

d2nhjgs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nhjgs