Trwa ładowanie...
ditqf3v

US nałożył 'pewne' ograniczenia na działalność jednej z polskich spółek Asbisa

Warszawa, 30.09.2015 (ISBnews) - Polski Urząd Skarbowy nałożył pewne ograniczenia na działalność Asbis PL - jednej ze spółek zależnych Asbis Enterprises Plc w Polsce, w wyniku działań sprawdzających w zakresie przeszłych transakcji tej spółki zależnej z lat 2012 i 2013, podał Asbis.

Share
ditqf3v

"Spółka, po sprawdzeniu wszystkich tych transakcji oraz konsultacji z doradcami prawnymi, pragnie zapewnić wszystkich partnerów, klientów i innych interesariuszy, że jesteśmy głęboko przekonani, iż wszystkie zarzuty ze strony Urzędu Skarbowego są bezpodstawne oraz że podejmujemy wszelkie odpowiednie działania prawne i inne, aby zabezpieczyć interesy spółki" - czytamy w komunikacie.

Tymczasem działalność spółki w Polsce będzie kontynuowana w pełnym zakresie poprzez inne podmioty i wszystkie zaplanowane pozytywne zmiany zostaną wprowadzone, w celu wykorzystania potencjału rynku, podano również.

"Emitent uważa, że powyższa sytuacja nie będzie miała istotnego wpływu na jego obecne lub przyszłe wyniki" - podsumowano w informacji.

Asbis Enterprises Plc jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów branży informatycznej na rynkach wschodzących Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 r.

(ISBnews)

ditqf3v

Podziel się opinią

Share
ditqf3v
ditqf3v