Trwa ładowanie...

Uwaga! Awaria w Alior Banku. Klienci bez pieniędzy

- Alior Bank od rana ma awarię dostępu do bankowości internetowej. System nie działa poprawnie. Występują utrudnienia w logowaniu, także środki na koncie nie są wyświetlane prawidłowo - poinformował WP.PL użytkownik Marcin.

Share
Uwaga! Awaria w Alior Banku. Klienci bez pieniędzyŹródło: Łukasz Szełemej, WP.PL
d4igowz

- Alior Bank od rana ma awarię dostępu do bankowości internetowej. System nie działa poprawnie. Występują utrudnienia w logowaniu, także środki na koncie nie są wyświetlane prawidłowo - poinformował w poniedziałek WP.PL użytkownik Marcin.

(fot. screen ze strony Alior Bank)
Źródło: (fot. screen ze strony Alior Bank)

Sprawdziliśmy informacje od użytkownika.

d4igowz

Okazuje się, że niektórym użytkownikom udawało się zalogować do konta, ale zdarza się, że dostępne saldo nie odpowiada rzeczywistym środkom. Powyższy komunikat pojawiał się już przy próbie logowania. O przyczyny awarii zapytaliśmy przedstawicieli Alior Banku.

- Dziś w godzinach popołudniowych wystąpiły ograniczenia w dostępie do Systemu Bankowości Internetowej Banku. W tej chwili została już przywrócona pełna funkcjonalność systemu. Na ekranie logowania do Systemu Bankowości Internetowej, a także na portalu społecznościowym Facebook, na bieżąco publikowane były stosowne komunikaty, informujące o zaistniałej sytuacji. Infolinia Banku oraz transakcje kartowe w tym czasie działały poprawnie. Bardzo przepraszamy Klientów za wszelkie niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji - wyjaśnił Julian Krzyżanowski, menedżer ds. PR Departament Marketingu i PR.

d4igowz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4igowz