Trwa ładowanie...
banki

Uwaga na przerwy techniczne w bankach. Będą utrudnienia

Banki zapowiadają na weekend przerwy w działaniu serwisów internetowych. Będą problemy z dostępem do mobilnej bankowości i płatności kartami.

Share
Uwaga na przerwy techniczne w bankach. Będą utrudnienia
Źródło: Fotolia
d3pl76n

Z utrudnianiami muszą się liczyć klienci pięciu banków: BZ WBK, Raiffeisen Polbank, Banku BPS, ING oraz T-mobile usługi bankowe.

Bank Zachodni WBK

Utrudnienia zaczną się w sobotę o północy i potrwają do 9 rano. W tym czasie zablokowane będą serwisy internetowe, nie będzie można korzystać z systemu BLIK, BlueCash i Express Elixir.

d3pl76n

Raiffeisen Polbank

Klientów tego banku czekają dwie przerwy, obie w niedzielę. Pierwsza od północy do 6.30 - klienci nie będą mogli korzystać z serwisów: Mobilny Bank, Mobilny Portfel, R-Online, R-Online Biznes, R-Alerts, Wideo Doradca, moj.raiffeisenpolbank.pl, www.r-brokers.pl.

Druga przerwa rozpocznie się o godz. 7 i potrwa do godz. 13. Wtedy klienci mogą mieć problem z płatnościami internetowymi, wymagającymi autoryzacji hasłem 3D-Secure, oraz płatnościami kartami HCE.

Inflacja "zjada" oszczędności wypracowane na lokatach

Bank BPS

Przerwa w banku BPS zacznie się w piątek o godz. 21 i potrwa do północy. W tym czasie klienci nie będą mięli dostępu do bankowości elektronicznej. Przez cały weekend nie będzie też możliwości korzystania z kart płatniczych w systemie transakcyjnym e25.

ING Bank Śląski

Przerwa rozpocznie się w poniedziałek o godz. 1 w nocy i potrwa do godz. 3. W tym czasie nie będzie można wypłacać gotówki z bankomatów i korzystać z wpłatomatów.

T-mobile Usługi Bankowe

Przerwa zacznie się w piątek o godz. 23 i potrwa do godz. 2.30 dnia następnego. W tym czasie nie będzie działać infolinia.

d3pl76n

Podziel się opinią

Share
d3pl76n
d3pl76n