Trwa ładowanie...
d1r0rpn

Victoria Asset Operation Centre planuje emisję do 13.438.840 nowych akcji

17.9.Warszawa (PAP) - Spółka Victoria Asset Operation Centre, świadcząca kompleksowe usługi finansowe w zakresie wyceny, księgowości i raportowania aktywów inwestycyjnych, planuje...
Share
d1r0rpn

17.9.Warszawa (PAP) - Spółka Victoria Asset Operation Centre, świadcząca kompleksowe usługi finansowe w zakresie wyceny, księgowości i raportowania aktywów inwestycyjnych, planuje emisję nie więcej niż 13.438.840 akcji serii L, z zachowaniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy.

"Zarząd spółki, mając na względzie aktualną sytuację rynkową, będzie proponował walnemu zgromadzeniu określenie ceny emisyjnej akcji w przedziale od 0,30 zł do 0,40 zł, co jest zbliżone do obecnej wyceny rynkowej, a także do średniej wyceny rynkowej z ostatnich sześciu miesięcy wynoszącej ok. 0,35 zł" - podała spółka w komunikacie.

Walne, które rozpatrzy propozycję emisji, zaplanowane jest na 13 października.

Jak podała firma, emisja ma nastąpić "w związku z rozwojem spółki, zwiększonymi potrzebami inwestycyjnymi, w tym potrzebą zwiększenia płynności finansowej spółki, jak również koniecznością wykorzystania przyznanych środków unijnych".

Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w kwietniu 2008 roku. (PAP)

morb/ ana/

d1r0rpn

Podziel się opinią

Share
d1r0rpn
d1r0rpn