Trwa ładowanie...
d25zzga
13-01-2016 10:07

Victoria Dom zwiększyła sprzedaż o 94% r/r do 493 mieszkań w 2015 r.

Warszawa, 13.01.2016 (ISBnews) - Victoria Dom sprzedała 493 mieszkań w 2015 r., co oznacza wzrost o 94% r/r. Celem spółki jest sprzedaż na poziomie 700 mieszkań w 2016 r., poinformował deweloper.

d25zzga
d25zzga

"Osiągnięty w minionym roku znaczący wzrost sprzedaży zapewnił Victorii Dom 8. pozycję wśród największych deweloperów na rynku warszawskim. Liczymy, że dalszy dynamiczny rozwój pozwoli nam wejść w 2016 r. do pierwszej piątki deweloperów w stolicy" - powiedział wiceprezes Waldemar Wasiluk, cytowany w komunikacie.
Pod koniec minionego roku deweloper rozpoczął realizację wieloetapowego Osiedla Classic III na warszawskim Tarchominie w dzielnicy Białołęka, przy ul. Modlińskiej 73. Projekt zakłada realizację w I etapie czteropiętrowego budynku oferującego łącznie 116 lokali.
"W tym roku planujemy dalszy wzrost sprzedaży w związku z wprowadzeniem projektów także w nowych dzielnicach Warszawy, gdzie dotychczas nie byliśmy obecni. W efekcie w skali całego 2016 r. zakładamy osiągnięcie sprzedaży na poziomie około 700 mieszkań" - dodał Wasiluk.

W aktualnej ofercie są także mieszkania w pobliskiej inwestycji przy ulicy Przaśnej 16 w ramach Osiedla Classic, mieszkania na Białołęce na osiedlu Viva Garden oraz na Targówku na osiedlu Przy Parku oraz domy jednorodzinne zlokalizowane na Białołęce na Osiedlu Olesin oraz Parku Dworskim II.

Victoria Dom jest jednym z deweloperów mieszkaniowych działających na rynku warszawskim. Specjalizuje się w realizacji domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych w formie osiedli lub pojedynczych budynków. Inwestycje są realizowane od kilkunastu lat głównie w prawobrzeżnej części Warszawy.

(ISBnews)

d25zzga
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25zzga