Trwa ładowanie...

W Eurojackpot główna nagroda nie padła. Ale trzem osobom w Polsce i tak się poszczęściło

Ponad 20 tys. Polaków wygrało pieniądze w ostatnim losowanie Eurojackpot. 18,5 tys. zgarnęło najniższą możliwą kwotę - 33,1 zł. Były też jednak dużo większe wygrane.
Share
Brak głównej wygranej oznacza kumulację. W najbliższy piątek pula nagród wyniesie 140 mln zł.
Brak głównej wygranej oznacza kumulację. W najbliższy piątek pula nagród wyniesie 140 mln zł. Źródło: PAP, Fot: Tytus Żmijewski
d39ja5k

Loteria Eurojackpot, która już na dobre rozgościła się w Polsce, przynosi kolejne duże wygrane nad Wisłą. W ostatnim losowaniu nie przybyło co prawda milionerów, ale trzy osoby i tak nie mają co narzekać - wygrały blisko 200 tys. zł. Wystarczyła do tego wygrana IV stopnia, czyli 4 główne liczby i dwie dodatkowe.

Kumulacja w Lotto. Grudzień zaczyna się od pokaźnej sumy

Wygranych kuponów w Polsce było dużo więcej. Aż 36 osób wzbogaciło się przed świętami o przeszło 1 tys. zł, 35 osób o ponad 500 zł, a 62 osoby o ponad 285 zł. W sumie wygranych w Polsce było ponad 20 tys. Najniższe - 33,1 zł, to i tak prawie trzykrotność kosztów kuponu. Taką kwotę wygrało w Polsce dokładnie 18 tys. 583 osoby.

d39ja5k

Cieślik: Lotto przez internet bez rejestracji w kolekturze

W innych europejskich krajach główna nagroda nie padła. Większe szczęście niż do Polaków uśmiechnęło się za to do Niemców i Finów. Cztery osoby - jedna z Niemiec i trzy z Finlandii wygrały ponad 600 tys. euro.

Nieodebrane miliony, dwie szóstki jednego gracza, najczęściej padające liczby. Tego o Lotto nie wiedziałeś

Brak głównej wygranej oznacza kumulację. W najbliższy piątek pula nagród wyniesie 140 mln zł.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d39ja5k

Podziel się opinią

Share
d39ja5k
d39ja5k