Trwa ładowanie...
d1brdom

Wawel kontynuuje współpracę z właścicielem sieci Biedronka

Warszawa, 30.12.2015 (ISBnews) - Wawel kontynuuje współpracę z Jeronimo Martins Polska - właścicielem sieci sklepów Biedronka, podała spółka. Pod koniec października Wawel sygnalizował, że współpraca ta może zostać zerwana.
Share
d1brdom

"Zarząd Wawel [...] informuje, że współpraca z partnerem handlowym Jeronimo Martins Polska S.A. jest kontynuowana. Dotychczasowe obroty z Jeronimo Martins Polska S.A. stanowiły ok. 25% wartości całkowitych przychodów ze sprzedaży emitenta" - czytamy w komunikacie.

W końcu października Wawel poinformował - w związku z toczącymi się wówczas negocjacjami z Jeronimo Martins Polska - że może dojść do znaczącego ograniczenia współpracy handlowej z tym partnerem. Wawel nie wykluczał wtedy, iż w przypadku braku porozumienia może dojść do zaprzestania współpracy z tym kontrahentem.

Wawel to producent czekolad, batonów, cukierków i bombonierek, notowany na warszawskiej giełdzie od 1998 r.

Na koniec czerwca br. sieć Biedronka liczyła 2 655 sklepów (w II kw. otwarto 25 punktów wobec 58 w I kw., zaś w całym I półr. br. zamknięto 15 placówek). Powierzchnia sklepów wzrosła do 1,71 mln m2 z 1,65 mln m2 na koniec 2014 r.

(ISBnews)

d1brdom

Podziel się opinią

Share
d1brdom
d1brdom