Trwa ładowanie...

Weekendowe prace serwisowe. Kartami jednego z banków nie zapłacisz

Czeka nas kolejny weekend z pracami serwisowymi w bankach. Tym razem dotkną klientów sześciu z nich. Część klientów powinna zaopatrzyć się w gotówkę - niektóre karty mogą czasowo przestać działać.

Share
Weekendowe prace serwisowe. Kartami jednego z banków nie zapłacisz
Źródło: Shutterstock.com
d3cejnz

Jako pierwsi utrudnienia odczują posiadacze rachunków Eurobanku. Od godz. 23:00 w piątek 20 października do godziny 7:00 dzień później klienci nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej. Niemożliwe będzie także skorzystanie z karty płatniczej.

Klienci PKO BP muszą także uzbroić się w cierpliwości, jeśli chcą skorzystać z funkcjonalności „Karty” oraz „IKO” w bankowości internetowej w nocy z piątku na sobotę. Bank zapewnił jednak, że mimo prac karty płatnicze oraz bankomaty będą działały bez ograniczeń.

ING Bank Śląski poinformował, że w nocy z niedzieli na poniedziałek wystąpić mogą problemy z korzystaniem z bankomatów oraz nie będzie możliwości zalogowania się do aplikacji mobilnej. Z niemiłą niespodzianką mogą spotkać się także wszyscy, którzy spróbują zapłacić BLIK-iem, NFC lub Mastercard w telefonie.

Zobacz też: Kradł z bankomatów dzięki specjalnym nakładkom

BGŻ BNP Paribas zapewnił, że karty płatnicze klientów będą działały, ale na trzy dni wyłączona zostanie bankowość internetowa. Dostęp zniknie w piątek o 23:30 i pojawi się dopiero w poniedziałek, 23 października, o godz. 08:00.

d3cejnz

W nocy z 21 na 22 października przez internet nie zapłacą klienci BZ WBK - od północy do 9:00 niemożliwe będzie wykonywanie przelewów, a także płatności BLIK-iem. Do godz. 7:00 22 października zablokowana będzie możliwość zlecania opłat w serwisach i sklepach internetowych

Najmniejsze utrudnienia dotkną klientów banku Raiffeisen Polbank. Od godz. 2:40 do godz. 7:00 z soboty na niedzielę niedostępne będą usługi oferowane za pośrednictwem strony internetowej oraz aplikacji.

d3cejnz

Podziel się opinią

Share
d3cejnz
d3cejnz