Trwa ładowanie...
whisky
18-10-2010 14:09

Whisky J&B zaprasza do świata Majów

Marka J&B wspiera najciekawsze lokalne inicjatywy imprezowe
a dodatkowo, dwa razy w roku organizuje dużą, globalną imprezą w
zaskakującej lokalizacji.

Whisky J&B zaprasza do świata MajówŹródło: Jupiterimages
d3nomze
d3nomze

We wrześniu zeszłego roku odbyła się ona w Argentynie, w zamkniętym więzieniu na opuszczonej wyspie. W tym, na miejsce tego specjalnego wydarzenia J&B wybrało Tulum w Meksyku - święte miasto cywilizacji Majów.

Polscy konsumenci J&B także mają szansę pod koniec listopada wyrwać się z objęć nieuchronnej zimy i z dwójką przyjaciół spędzić niezapomniane wakacje w gorącym Meksyku. W związku z imprezą organizatorzy przygotowali konkurs odbywający się na Facebooku.

Promocja, pod nazwą, "Wyznawcy Słońca" to gra i konkurs polegająca na zbudowaniu jak najwyższej, wirtualnej piramidy Majów. Dołączając do gry na Facebooku, uczestnik staje się "Kapłanem Boga Słońca". Budowę można przyspieszyć m.in. kupują butelkę J&B z odpowiednim kodem, którego wprowadzenie w aplikacji dodaje użytkownikowi 250 wirtualnych metrów budowli.

Trzydzieści osób, które w momencie zakończenia gry będą miały największą ilość punktów (ich piramidy będą najwyższe) otrzyma nagrody gwarantowane (stacje dokujące Icrystal) i wyląduje rundzie finałowej, w której wyłoniony zostanie zwycięzca, który wraz z dwójką znajomych wyjedzie do Tulum. Miejsca 31-50 również będą nagrodzone. Zwycięzcy otrzymają bezprzewodowe słuchawki J&B, zaś za miejsce w rankingu 51-100 organizator ufunduje imprezowe zagadki Majów.

Oprócz trójki szczęśliwców J&B zabiera do Tulum grupę młodych twórców - fotografów, dj'ów i projektantów, którzy relacjonować będą wyjazd na swoich blogach i profilach na Facebooku.

W samym Meksyku na uczestników konkursu czeka wiele atrakcji - boska impreza w międzynarodowym towarzystwie, możliwość zwiedzenia zabytków Tulum a przede wszystkim - zabawa w gronie przyjaciół.

d3nomze
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nomze