Trwa ładowanie...
d1dqrrl

Wizyta szefa MON w Żaganiu (komunikat)

...

d1dqrrl
d1dqrrl

26.07. Warszawa - Departament Prasowo-Informacyjny MON informuje:

W piątek (26 lipca) minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak będzie przebywał u żołnierzy w 34. Brygadzie Kawalerii Pancernej w Żaganiu. Ministrowi będzie towarzyszył podsekretarz stanu do spraw uzbrojenia i modernizacji Waldemar Skrzypczak. Obecny będzie także zastępca szefa Sztabu Generalnego WP gen. dyw. Anatol Wojtan oraz zastępca szefa Sztabu Wojsk Lądowych gen. bryg. Marek Mecherzyński.

Podczas wizyty w 34. Brygadzie Kawalerii Pancernej (ul. Żarska 1) minister spotka się z kadrą dowódczą i żołnierzami jednostek wojskowych garnizonu Żagań. Jednym z tematów rozmów będzie m.in. podsumowanie dyżuru Weimarskiej Grupy Bojowej, który zakończył się 30 czerwca br.

W trakcie pobytu w Żaganiu minister zapali znicz pod pomnikiem byłego dowódcy Wojsk Lądowych, śp. gen. broni Tadeusza Buka, który zginął w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem.

d1dqrrl

Tego samego dnia minister spotka się także z żołnierzami i kadrą dowódczą 5 Pułku Artylerii w Sulechowie oraz przedstawicielami korpusów osobowych i mężami zaufania.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ rda/

d1dqrrl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dqrrl