Trwa ładowanie...
d2kp4qj
d2kp4qj

Würth Polska otworzy w tym roku jeszcze dwa sklepy, a kolejne w przyszłym

Warszawa, 01.12.2015 (ISBnews/ISBhandel) - Würth Polska otworzy w tym roku dwa kolejne sklepy firmowe - będzie to pierwsza placówka jego sieci w Gorzowie Wielkopolskim oraz trzecia w Warszawie, poinformowała ISBhandel dyrektor Centrum Obsługi Klienta Würth Polska Alicja Rippel.
Share
d2kp4qj

"Wszystkie otwarte do tej pory sklepy są placówkami własnymi i na chwilę obecną nie zamierzamy zmieniać tej strategii rozwoju. Planujemy systematycznie rozwijać sieć sklepów w całej Polsce, po to żeby być jak najbliżej naszych klientów. Na rok 2016 zaplanowaliśmy otwarcie kolejnych nowych placówek w miastach, w których nie mamy jeszcze oddziału" - powiedziała Rippel w rozmowie z ISBhandel.

Sieć posiada obecnie 18 sklepów rozmieszczonych na terenie całego kraju, w takich miastach jak Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Olsztyn, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, Wrocław, Łódź oraz Warszawa. W tym roku nastąpiło otwarcie dwóch nowych sklepów - w Gdańsku oraz w Radomiu.

"W każdym ze sklepów Würth Polska mamy dostępnych około 2500 artykułów dla różnych branż między innymi stolarskiej, dla budownictwa, instalatorów, warsztatów samochodowych i meblarzy. Oferujemy zarówno artykuły chemiczne, elementy złączne, narzędzia ręczne, wiertła, tarcze, elektronarzędzia, jak i artykuły BHP" - dodała dyrektor.

Würth to marka obecna w 80 krajach na wszystkich kontynentach. W tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia istnienia na polskim rynku. Specjalizuje się w technikach montażu oraz sprzedaży narzędzi. W swojej ofercie posiada ponad 100 tys. produktów oraz patentów dla branży motoryzacyjnej, metalowej, budowlanej i meblowej.

Maja Święcka

(ISBnews/ISBhandel)

d2kp4qj

Podziel się opinią

Share
d2kp4qj
d2kp4qj