Trwa ładowanie...
d2alds4
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
chiny

Wysokość rachunku w restauracji zależy od długości spódnicy

W Chinach wysokość rachunku w restauracji zależy od długości spódnicy klientki - podaje "Sina News".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wysokość rachunku w restauracji zależy od długości spódnicy
(Fot: Xuan Zheng/CC/Flicr)
d2alds4

- Krótsza spódnica to niższy rachunek - to motto restauracji Yang Jia Hot Pot w Jinan. Obniżka rachunku w restauracji może wynieść od 20 proc. nawet do 90 proc.

Ten typ promocji restauracji spotkał się z dużym zainteresowaniem wielu chińskich klientek.

- Obecnie jest słaby sezon dla restauracji typu "hot pot". Rozpoczęliśmy kampanię promocyjną, aby przyciągnąć naszą podstawową klientelę - mówi właściciel restauracji Eason Yang.

Kilka miesięcy temu pewna chińska restauracja wprowadziła duże obniżki potraw serwowanych szczupłym mężczyznom i kobietom z nadwagą.

d2alds4

Podziel się opinią

Share

d2alds4

d2alds4