Trwa ładowanie...

Z Kalisza znika trzeci supermarket. Nie ma już dwóch Tesco, przyszedł czas na Leclerca

Jeszcze we wrześniu z handlowej mapy Kalisza zniknie supermarket E.Leclerc. Działał od 2014 roku w Galerii Amber. Powodem zamknięcia są koszty - ale właściciel sklepu i kierownictwo galerii mocno rozmijają się w zeznaniach.

Z Kalisza znika trzeci supermarket. Nie ma już dwóch Tesco, przyszedł czas na LeclercaŹródło: East News
d2sj3id
d2sj3id

- Została podjęta decyzja o likwidacji sklepu należącego do sieci E.Leclerc w Galerii Amber w Kaliszu. Mimo prowadzonych w ostatnim okresie rozmów z właścicielem centrum handlowego, nie udało się dojść do porozumienia. Sklep E.Leclerc w Kaliszu działał od kwietnia 2014 roku. Zakończenie działalności sklepu przewidziane jest jeszcze w tym miesiącu. Pragniemy jednocześnie serdecznie podziękować personelowi sklepu oraz wszystkim klientom – czytamy w komunikacie E.Leclerca.

Zapytaliśmy biuro prasowe sieci o przybliżenie powodów zamknięcia sklepu. Ma do niego dojść jeszcze we wrześniu, więc w trybie dosłownie ekspresowym.

- Strony nie doszły do porozumienia co do warunków umowy - to jedyne, co udało nam się wyciągnąć od przedstawicieli E.Lelcerc.

d2sj3id

O nieudane negocjacje zapytaliśmy też firmę EPP, właściciela Galerii Amber, otwartej w 2014 roku - Leclerc działał w niej od początku istnienia.

- Jesteśmy bardzo zaskoczeni informacją o planach zamknięcia hipermarketu spożywczego, gdyż jego operator ma ważną i obowiązującą umowę najmu powierzchni w naszym centrum. Oczekujemy, że najemca będzie wywiązywał się z obowiązujących go zapisów umowy - poinformowało money.pl biuro EPP.

E.Leclerc działa w Polsce od 1995 r. To grupa niezależnych przedsiębiorców, którzy w sposób autonomiczny zarządzają własnymi firmami. Obecnie zatrudniają ponad 5 000 pracowników w 46 sklepach.

d2sj3id
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sj3id