Trwa ładowanie...
d4j67zo
d4j67zo
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Za dwa tygodnie w Sejmie pierwsze czytanie projektu budżetu na 2017 r. (krótka)

Pierwsze czytanie projektu ustawy budżetowej na przyszły rok ma się odbyć na posiedzeniu Sejmu 19-21 października - wynika z harmonogramu prac and projektem przyjętym w środę przez sejmową komisję finansów publicznych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4j67zo

Zgodnie z harmonogramem 2 grudnia komisja przyjmie sprawozdanie z prac nad projektem, a 13 grudnia zaplanowane jest drugie czytanie na posiedzeniu plenarnym.

Głosowanie ustawy i ewentualnych poprawek ma odbyć się na posiedzeniu Sejmu 16 grudnia.

d4j67zo

Podziel się opinią

Share
d4j67zo
d4j67zo