Trwa ładowanie...

Żabka gwarantuje 15 tys. zł przychodu. Przyciąga franczyzobiorców

Franczyzobiorcy, którzy zdecydują się otworzyć sklep pod szyldem Żabki, mają zagwarantowane 15 tys. zł netto przychodu przez pierwsze pół roku. Bez względu na obroty.

Share
Żabka gwarantuje 15 tys. zł przychodu. Przyciąga franczyzobiorcówŹródło: WP.PL
d1fp7nh

Żabka wprowadza zmiany w ofercie dla nowych franczyzobiorców, chcących prowadzić sklep pod szyldem tej marki. Przedsiębiorcy, którzy między 1 października 2019 r. a 31 marca 2020 r. podpiszą z siecią umowę, przez pierwsze sześć miesięcy będą mieć gwarantowany przychód nie mniejszy niż 15 tys. zł netto, niezależnie od obrotu - informuje sieć handlowa w komunikacie.

Jak czytamy, zmieniona oferta franczyzowa Żabki upraszcza zasady naliczania podstawowych przychodów przez pierwsze pół roku działalności, wprowadzając jedną kwotę w wysokości 15 tys. zł. - W ramach rozwoju naszego systemu franczyzowego uprościliśmy ofertę skierowaną do nowych franczyzobiorców, by była atrakcyjna, ale dawała również gwarancję rozwoju placówki, szczególnie na starcie, kiedy jest to najtrudniejsze. Bierzemy odpowiedzialność za lokalizacje naszych sklepów, w których wyborze pomaga nam sztuczna inteligencja. Nasze doświadczenia pokazują, że taka kwota pozwala franczyzobiorcy zatrudnić pracowników, przeszkolić ich i skoncentrować się na dobrym zarządzaniu sklepem, poznaniu klientów i ich potrzeb - mówi Adam Manikowski, wiceprezes Żabka Polska.

d1fp7nh

Oferta jest skierowana do osób zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu pod marką Żabki. Podpisując umowę z siecią - oprócz gwarancji minimalnego przychodu - franczyzobiorcy otrzymują gotowy do prowadzenia, w pełni wyposażony i zatowarowany sklep. Franczyzobiorcy otrzymują także pełne wsparcie logistyczne, technologiczne oraz marketingowe, co - zdaniem sieci - przekłada się skutecznie na efektywność sprzedaży. Żabka chwali się, że przy wyborze lokalizacji pod nowy sklep wykorzystuje oprogramowanie oparte na sztucznej inteligencji.

- Z pewnością nasza oferta to atrakcyjna alternatywa dla osób planujących własny biznes od zera, ale także szansa dla osób potrzebujących wsparcia w aktywizacji zawodowej, na przykład ze starszej grupy wiekowej. Jesteśmy dumni, że dokładamy swoją cegiełkę do rozwoju przedsiębiorczości wśród Polaków - zapewnia Manikowski.

Obejrzyj: Nauczyciele i policjanci rzucają pracę. Wolą prowadzić Żabki

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1fp7nh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fp7nh
d1fp7nh