Trwa ładowanie...

Żabka wycofuje dwa produkty z wołowiną. Może się w nich znajdować nieprzebadane mięso

Żabka wycofała ze sprzedaży dwa produkty: Cheeseburger wołowy Szam Amm oraz Kiełbaski z wołowiną XL. Istnieje ryzyko, że znajduje się w nich mięso niepoddane badaniu poubojowemu. Producentem jest Konspol.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Żabka wycofuje dwa produkty z wołowiną. Może się w nich znajdować nieprzebadane mięsoŹródło: WP.PL
do9q9mq
do9q9mq

Sieć Żabka wycofuje ze sprzedaży dwa produkty, które zawierają wołowinę. Są to Cheeseburger wołowy Szam Amm oraz Kiełbaski z wołowiną XL. Przyczyną decyzji jest ryzyko obecności w tych produktach mięsa niepoddanego badaniu po uboju zwierząt.

"W związku z decyzją Powiatowego Lekarza Weterynarii informujemy, że wycofujemy ze sprzedaży produkty z obecnością wołowiny: Cheeseburger wołowy Szam Amm z numerem partii 515/C/1 i terminem przydatności do spożycia 18/02/2019, z numerem partii 553/C/1 i terminem przydatności do spożycia 19/02/2019, z numerem partii 581/C/1 i terminem przydatności do spożycia 20/02/2019 oraz Kiełbaski z wołowiną XL z numerem partii 676/1 i terminem przydatności do spożycia 17/11/2019, z numerem partii 780/1 i terminem przydatności do spożycia 20/11/2019, producenta Konspol HOLDING Sp. z o. o. Produkty są wycofane ze względu na prawdopodobieństwo obecności mięsa niepoddanego badaniu poubojowemu" – czytamy w komunikacie firmy.

Zobacz też: KGHM w liczbach

Klienci, którzy nabyli towary pochodzące z podejrzanych partii, powinni zwrócić je w dowolnym sklepie Żabka lub Freshmarket. Za przyniesiony produkt klienci otrzymają zwrot pieniędzy.

do9q9mq

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

do9q9mq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do9q9mq