Trwa ładowanie...

Zamiast pokoju, wynajmij cały kraj. Niecodzienne ogłoszenie na popularnym portalu

Jeszcze do niedawna na portalu Airbnb można było wynająć na wakacje pokój czy mieszkanie. Jednak Szwecja postanowiła wyróżnić się na tle innych ogłoszeniodawców i wystawiła na wynajem… cały kraj.

Zamiast pokoju, wynajmij cały kraj. Niecodzienne ogłoszenie na popularnym portaluŹródło: Youtube.com, fot: VisitSweden
d1lyca7
d1lyca7

Pomysłodawcy nietypowego ogłoszenia tłumaczą, że w ten sposób chcą nakłonić turystów do odwiedzenia swojego kraju. Jak wyjaśniają, „Szwecja to miejsce dla wszystkich. Możesz u nas jeść jagody prosto z krzaka, pływać kajakiem czy spać pod gołym niebem”.

Jak czytamy w ogłoszeniu, „szwedzka natura to nie tylko kawałek ziemi z drzewami i skałami, ale przede wszystkim wspaniały dom”. Pomysłodawcy podkreślają, że głównym walorem ich kraju jest właśnie natura. Dlatego na portalu możemy znaleźć zdjęcia z różnych ciekawych i interesujących miejsc w kraju, a do każdego z nich dołączyli obszerny opis atrakcji. Do wielu z nich możemy dotrzeć pieszo.

Tym bardziej, że wędrówki po Szwecji mają wyjątkowe znaczenie. Są bowiem jednym z podstawowych praw w tym kraju. Wolność spacerowania przynależy każdemu człowiekowi, który jest na jego terytorium. Podobnie sprawa wygląda w Norwegii, Danii i Finlandii.

Autorzy ogłoszenia nie podali niestety żadnych cen związanych z podróżowaniem po Szwecji. Jednak sposób reklamowania swojego kraju, przez wielu internautów, został uznany za bardzo oryginalny i innowacyjny.

d1lyca7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lyca7