Trwa ładowanie...
d27k7u7

Zamknięcie transakcji sprzedaży akcji Zelmera możliwe za ok. dwa miesiące

06.09. Krynica (PAP) - Zamknięcie transakcji sprzedaży akcji Zelmera możliwe za ok. dwa miesiące - powiedział dziennikarzom Jacek Siwicki, prezes Enterprise...

d27k7u7
d27k7u7

06.09. Krynica (PAP) - Zamknięcie transakcji sprzedaży akcji Zelmera możliwe za ok. dwa miesiące - powiedział dziennikarzom Jacek Siwicki, prezes Enterprise Investors.

"Spodziewam się, że transakcja potrwa ok. dwóch miesięcy, wysłaliśmy już teasery i zobowiązania do zachowania poufności dla potencjalnych inwestorów" - poinformował podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Siwicki.

Pytany o rodzaj preferowanego inwestora odpowiedział: "prawdopodobnie inwestor branżowy będzie bardziej skłonny zapłacić więcej za synergie, markę i rynek".

Zelmer poinformował pod koniec sierpnia, że zarząd firmy zdecydował o rozpoczęciu poszukiwania inwestora strategicznego. Pozyskanie inwestora powinno nastąpić poprzez nabycie akcji spółki w drodze wezwania, co zagwarantuje wszystkim akcjonariuszom prawo do wyjścia z inwestycji w tym samym czasie i na jednakowych zasadach. (PAP)

pr/ morb/

d27k7u7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27k7u7