Trwa ładowanie...
d1dmw4h

Zapisy na obligacje serii C Benedictus Memes ruszyły dzisiaj

Warszawa, 12.03.2015 (ISBnews) - Dzisiaj ruszyły zapisy na obligacje serii C Benedictus Memes. Obligacje mają oprocentowanie stałe i wynosi ono 8,5% w skali roku. Zapisy potrwają do 24 marca. Spółka chce pozyskać z oferty 400 tys. zł.

Share
d1dmw4h

"Spółka ustaliła cenę emisyjną jednej obligacji na 1000 zł i tyle też będzie wynosić wartość wykupu. Obligacje mają oprocentowanie stałe i wynosi ono 8,5% w skali roku. Minimalny zapis to 1000 zł. Okres zapadalności oferowanych przez Bendedictus Memes papierów wartościowych to 30 miesięcy, a odsetki wypłacane będą co pół roku. Obligacje nie są zabezpieczone" - czytamy w komunikacie.

Wpływy z emisji obligacji serii C zostaną przeznaczone na zwiększenie kapitału obrotowego spółki.

"Dzięki emisji, Benedictus Memes zamierza przede wszystkim zwiększyć kapitał obrotowy firmy, ale także inwestować w kluczowe i nowe produkty. Chcemy rozwijać się poprzez nowe kanały sprzedaży, w czym pomogą nam pozyskane środki" - powiedział prezes Benedictus Memes Marek Lipiński, cytowany w komunikacie.

d1dmw4h

Benedictus Memes to spółka, której 49% udziału należy do Benedyktynów w Tyńcu, a 51% jest w posiadaniu spółki Memes.pl S.A. Benedictus Memes, pod marką Produkty Benedyktyńskie, wytwarza, organizuje produkcję, importuje oraz prowadzi sprzedaż ponad 700 produktów z najwyższej jakości składników pochodzących z najczystszych ekologicznie regionów. W skład asortymentu wchodzą wysokiej jakości naturalne artykuły żywnościowe rekomendowane przez Benedyktynów, importowane produkty wytwarzane przez inne klasztory oraz bio i ekologiczne produkty dla zdrowia.

(ISBnews)

d1dmw4h

Podziel się opinią

Share
d1dmw4h
d1dmw4h