Trwa ładowanie...
defc2tw
defc2tw

Zapisy w wezwaniu na akcje DM TMS Brokers przedłużone do 13 kwietnia

23.03. Warszawa (PAP) - Zapisy w wezwaniu do sprzedaży akcji DM TMS Brokers zostały przedłużone do 13 kwietnia - podał Dom Maklerski Banku Handlowego, pośredniczący w...
Share
defc2tw

23.03. Warszawa (PAP) - Zapisy w wezwaniu do sprzedaży akcji DM TMS Brokers zostały przedłużone do 13 kwietnia - podał Dom Maklerski Banku Handlowego, pośredniczący w wezwaniu.

"W przypadku nie uzyskania przez wzywającego decyzji Komisji Nadzoru Finansowego o stwierdzeniu braku podstaw do zgłoszenia sprzeciwu, co do zamiaru nabycia przez wzywającego akcji TMS Brokers w liczbie powodującej przekroczenie 50 proc. ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu TMS Brokers do dnia 13 kwietnia 2012 r., wzywający zastrzega sobie możliwość dalszego, jednokrotnego lub wielokrotnego wydłużenia terminu zapisów, jednakże nie więcej niż do 120 dni przyjmowania zapisów, tj. do 20 kwietnia 2012 r" - napisano.

Początkowo zapisy miały trwać do 1 marca 2012 roku, już raz zostały jednak przedłużone, do 23 marca.

defc2tw

W listopadzie ubiegłego roku Nabbe Investments wezwał do sprzedaży 3.354.032 akcji TMS Brokers, stanowiących 95 proc. głosów na WZA spółki, oferując 56 zł za jedną akcję.

Nabbe Investments posiadał wtedy 176.528 akcji TMS Brokers, stanowiących 5 proc. kapitału zakładowego i ogólnej liczby głosów na WZA spółki.

Nabbe Investments podawał w wezwaniu, że po zakupie akcji, których dotyczy wezwanie zamierza podjąć działania zmierzające do wycofania ich z notowania na rynku NewConnect. Jego zamiarem jest kontynuowanie dotychczasowej strategii rozwoju TMS Brokers, która zakłada m.in. intensywny rozwój platformy GO4X. (PAP)

pel/ jtt/

defc2tw

Podziel się opinią

Share
defc2tw
defc2tw