Trwa ładowanie...
d2vlkrf
23-02-2017 15:06

ZUE złożyło najtańszą ofertę za 191,8 mln zł na prace na linii Skawina-Oświęcim

Warszawa, 23.02.2017 (ISBnews) - ZUE złożyło najtańszą ofertę, wartą 191,8 mln zł brutto, w postępowaniu przetargowym PKP Polskich Linii Kolejowych na opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych na odcinku Kraków Płaszów - Podbory Skawińskie w ramach zadania pn. "Prace na linii kolejowej nr 94 na odcinku Kraków Płaszów - Skawina - Oświęcim", podało ZUE.

d2vlkrf
d2vlkrf

Łącznie wpłynęło 7 ofert. Druga najtańsza oferta należała do Grupy Fewaterm (204,86 mln zł), a trzecia - do Torpolu (208,04 mln zł).

"Termin realizacji zadania zgodnie ze złożoną ofertą to 1 065 dni od dnia podpisania umowy. Termin związania ofertą wynosi 90 dni. Bieg terminu rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert" - czytamy w komunikacie.

Kryteria oceny ofert stanowią: całkowita cena brutto - waga: 60%, zatrudnienie pracowników w oparciu o umowę o pracę - waga: 30%, okres gwarancji - waga: 10%.

"W odniesieniu do pierwszego z powyższych kryteriów oferta złożona przez spółkę jest najkorzystniejsza. Z kolei w odniesieniu do zatrudnienia pracowników w oparciu o umowę o pracę i okresu gwarancji oferta złożona przez spółkę jest analogiczna do ofert złożonych przez pozostałych uczestników przetargu" - czytamy dalej.

Głównym przedmiotem działalności grupy kapitałowej ZUE jest projektowanie oraz realizacja, w formule generalnego wykonawstwa, kompleksowych usług budowy i modernizacji linii tramwajowych oraz kolejowych, wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r. W 2015 r. skonsolidowane przychody ZUE wyniosły 542 mln zł.

(ISBnews)

d2vlkrf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2vlkrf