Trwa ładowanie...

10 najseksowniejszych zawodów świata

Jaki ma wpływ wykonywana profesja na nasz seksapil? Jak się okazuje ogromny. Badania na ten temat przeprowadził CareerBuilder.com. Portal zapytał internautów, które zawody są dla nich najseksowniejsze. Wyniki zaskakują. Wybrane profesje niekoniecznie związane są z wysokimi zarobkami i niesamowitym wyglądem.

10 najseksowniejszych zawodów świataŹródło: thinkstock
d283yuu
d283yuu

1. Model/ Modelka

W pracy muszą dobrze wyglądać. Zarabiają poprzez bycie „ładnymi”. Wszyscy zazdrościmy splendoru jaki towarzyszy ich pracy. Wydaje się, że ich profesja należy do łatwych i lekkich. Nie jest to jednak prawda. Na osiągnięcie sukcesu pracują bardzo ciężko. Do plusów ich kariery należą częste podróże po świecie. Są znani, podziwiani. Modeling kojarzony jest z wysokimi zarobkami. Jednak, żeby dobrze zarabiać, trzeba poświęcić się temu całkowicie, rezygnując często z życia prywatnego.

2. Kelnerki

Wysoka pozycja w rankingu wydaje się być oczywista. Kelnerki są młode, atrakcyjne i często chodzą w krótkich spódniczkach. Do plusów zawodu należą wysokie napiwki. Do minusów można zaliczyć fakt, iż kelnerki narażone są często na niewybredne zaczepki ze strony nietrzeźwych klientów.

3. Sportowcy

Są uwielbiani przez wszystkich. Szczególnie jeżeli odnoszą sukces na arenie międzynarodowej. Ich praca kojarzy się z ogromnym wysiłkiem i zaangażowaniem. Panowie sportowcy są przystojni. Panie, to ładne dziewczyny. Są powszechnie podziwiani i stawiani za wzór do naśladowania.

d283yuu

4. Strażacy

Odważni i bezinteresowni. Pomagają narażając swoje zdrowie. Służą społeczeństwu, ratują życie. Ich praca postrzegana jest jako misja. W dzieciństwie wszyscy marzyliśmy, by walczyć z pożarami. Strażacy na naszej liście, zajęli zaszczytne miejsce tuż za podium. To bardzo dobry wynik.

5. Kowboje

W polskiej kulturze kowboi szukać ze świeczką. Znani są raczej z małego ekranu i kina. Wiemy o nich jednak bardzo wiele. Są męscy i rycerscy, działają zawsze w słusznej sprawie. Kowboje cieszą się ogromną popularnością przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Ich domem jest gorąca i słoneczna Kalifornia. Słyną z pracy na roli i hodowli bydła. 6. Pielęgniarki

Podczas choroby to one doglądają nas w dzień i w nocy. Pielęgniarki zapewnią nam komfort, bezpieczeństwo. Poświęcają swoje życie opiekując się innymi. Do tego nieźle wyglądają i mają często krótkie fartuchy. W naszym rankingu z pewnością znalazły się dzięki głosom męskiej części internautów. Jednak ich życie zawodowe do kolorowych nie należy. W pracy spędzają długie godziny, wykonują czasem bardzo niewdzięczną pracę, a i pacjentów mają rożnych.

7. Artyści

Robią to, co lubią, realizują siebie w stu procentach. Uciekają przed zaszufladkowaniem. Są wolni. Wszyscy im tego zazdrościmy. Jeżeli artysta połączy pracę twórczą z zarabianiem pieniędzy, nic więcej do szczęścia mu nie potrzeba. Będzie na ustach wszystkich. I właśnie dlatego uważamy artystów za seksownych. Każdy chciałby choć na chwilę stać się jednym z nich i móc wspiąć się na wyżyny.

d283yuu

8. Żołnierze

„Za mundurem, panny sznurem” – jak powiada stare powiedzenie. Jak widać jest w tej mądrości dużo prawdy. Dołóżmy do tego pracę w często trudnych warunkach, narażanie życia, dyscyplinę i odpowiedzialność. Sukces na liście najbardziej seksownych gwarantowane. Praca wojskowego marzy się niejednemu mężczyźnie i niejednej kobiecie. Do uprawiania tego zawodu pociąga ich ryzyko, zarobki, no i oczywiście możliwość znalezienia się w top 10 najseksowniejszych profesji świata.

9. Pracownicy budowy

Kiedy myślimy o budowlańcach, bardzo często przychodzi nam do głowy jeden obraz. Przystojny, na wpół rozebrany, dobrze zbudowany mężczyzna, tuż po trzydziestce. Pewnie nie wszyscy pracownicy budów mieszczą się w wyznaczonych przez naszą wyobraźnie ramach, ale stereotypowe myślenie robi swoje. Co tłumaczy ich obecność na naszej gorącej liście. Dołóżmy do tego całkiem niezłe zarobki i przepis na seksownego budowlanego gotowy.

10. Osobowości telewizyjne

Dlaczego uważamy prezenterów za seksownych? Sprawa jest bardzo prosta. Ponieważ wypowiadają się pięknie i elokwentnie. Sprawiają wrażenie, że znają się na wszystkim, a ich zarobki owiane są tajemnicą. Goszczą w naszych domach, towarzyszą nam podczas wykonywania wielu czynności. Wszystko to sprawia, że są lubiani i pożądani.

JK

d283yuu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d283yuu