Trwa ładowanie...
diczibg

4fun Media ma umowę z Polsatem dotyczącą pozyskiwania reklam

Warszawa, 25.11.2016 (ISBnews) - 4fun Media zawarło umowę na pozyskiwanie reklam do kanałów telewizyjnych 4fun.tv, 4fun hits oraz 4fun fit&dance z Polsat Media Biuro Reklamy. poinformowała spółka.

Share
diczibg

"Umowa zawarta z Polsat Media dotycząca usługi brokerskiej w zakresie pozyskiwania reklam dla kanałów telewizyjnych należących do 4fun Media ma charakter umowy znaczącej, ponieważ przychody z tego tytułu stanowią ponad 50% łącznych przychodów grupy kapitałowej 4fun Media" - czytamy w komunikacie.

Umowa wejdzie w życie z dniem 1 stycznia 2017 roku, podano także.

Grupa kapitałowa 4fun Media prowadzi działalność na rynku mediów telewizyjnych i cyfrowych. o grupy należą kanały muzyczne 4Fun.tv, TV.DISCO i mjuzik.tv oraz spółka Program, która zajmuje się kompleksowym wsparciem sprzedaży i dystrybucji kanałów telewizyjnych na rynku polskim. 4fun Media dysponuje własną, interaktywną platformą telewizyjną, która umożliwia emisję kontentu wideo w różnych formatach (telewizja, telefonia komórkowa, platformy IPTV, internet, VoD) oraz tworzenie innowacyjnych produktów i rozwiązań technologicznych, przystosowanych do cyfrowych kanałów dystrybucji. Spółka jest notowana na GPW od 2010 r.

(ISBnews)

diczibg

Podziel się opinią

Share
diczibg
diczibg