Trwa ładowanie...
dhkpxts

7R Logistic rozpoczął rozbudowę Centrum Logistycznego Gdańsk-Kowale

Warszawa, 31.08.2016 (ISBnews) - 7R Logistic rozpoczął budowę Centrum Logistycznego Gdańsk-Kowale V, poinformowała firma. Oddanie budynku do użytku planowane jest na I kw. 2017, podano również.

Share
dhkpxts

"Nasze inwestycje zlokalizowane na Pomorzu cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem. W przypadku Centrum Logistycznego Gdańsk-Kowale IV rozpoczęliśmy realizację magazynu w systemie spekulacyjnym, a już po trzech miesiącach obiekt był skomercjalizowany w 60%. To pokazuje jak duże jest zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe w tej lokalizacji. Sukces inwestycji skłonił nas do rozpoczęcia budowy piątego już magazynu na Pomorzu. Docelowo obiekt będzie posiadał 32 tys. mkw. powierzchni magazynowej klasy A. Rozpoczęliśmy komercjalizację obiektu i jesteśmy na etapie podpisywania umów z kluczowymi najemcami" - powiedziała leasing manager Marzena Zaczkiewicz, cytowana w komunikacie.

W Centrum Logistycznym Gdańsk Kowale IV wynajęła firma Royal Cement EU. Kowale IV to A-klasowy magazyn o powierzchni całkowitej 17 500 m2, który został oddany do użytku w marcu 2016 r, podano również.

"Podjęliśmy decyzję o lokalizacji magazynu centralnego w budynku Kowale IV należącym do dewelopera 7R Logistic. Zadecydowała o tym przede wszystkim dogodna lokalizacja - pomiędzy dwoma największymi portami na Pomorzu. Jesteśmy zadowoleni z warunków, jakie oferuje deweloper i myślimy zwiększeniu powierzchni wynajmu nawet 3-krotnie, co również potwierdza dynamiczny rozwój i potencjał naszej spółki" - powiedział dyrektor zarządzający Royal Cement EU, również cytowany w komunikacie.

Park 7R Logistic w Kowalach koło Gdańska to zespół czterech obiektów logistycznych o łącznej powierzchni ponad 77 500 m2.

7R Logistic jest firmą deweloperską zajmującą się przygotowaniem, realizacją i zarządzaniem nowoczesnymi obiektami magazynowymi.

(ISBnews)

dhkpxts

Podziel się opinią

Share
dhkpxts
dhkpxts