ycipk-33eerb
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Afera Finroyal. Ofiary tego skandalu znów cierpią

Są kłopoty z rozpoczęciem procesu o głośne oszustwo ponad 1716 klientów Finroyalu - informuje ,,Rzeczpospolita".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Afera Finroyal. Ofiary tego skandalu znów cierpią
(Fot: pixabay/ CC0 Public Domain)
ycipk-33eerb

Pojawiły się kłopoty z rozpoczęciem procesu o głośne oszustwo ponad 1716 klientów Finroyalu. To, obok afery Warszawskiej Grupy Inwestycyjnej i Amber Gold, jedno z trzech największych oszustw finansowych ostatnich lat w Polsce.

Niektórzy poszkodowani stracili dorobek życia. Ewentualne skazanie szefa firmy otworzyłoby drogę do składania pozwów cywilnych przeciwko niemu i dałoby szanse na odzyskanie chociażby części pieniędzy - informuje ,,Rzeczpospolita".

Tymczasem nastąpił poślizg w sprawie, a sąd z prokuraturą przerzucają się winą za ten stan rzeczy. Gazeta przypomina szczegóły sprawy. Jej zdaniem proces na pewno nie zacznie się w tym roku.

ycipk-33eerb

Zobacz także:

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-33eerb

ycipk-33eerb
ycipk-33eerb