Trwa ładowanie...
d9simqv

Akcjonariusze HydroPhi zdecydują 23 II o emisji 8,89 mln akcji serii E bez pp

Warszawa, 26.01.2015 (ISBnews) - Akcjonariusze HydroPhi Technologies Europe zdecydują 23 lutego o emisji 8,89 mln akcji serii E bez prawa poboru, wynika z projektów uchwał na walne. Cena emisyjna akcji serii E będzie wynosić 0,30 zł za akcję.
Share
d9simqv

"Podwyższa się kapitał zakładowy spółki o kwotę 889.080,90 zł tj. do kwoty 5.157.170,00 zł. Podwyższenie (?) zostanie dokonane poprzez emisję 8.890.809 akcji zwykłych na okaziciela serii E o wartości nominalnej 0,10 zł (?). Akcje serii E będą uczestniczyć w dywidendzie począwszy od wypłat z zysku, jaki zostanie przeznaczony do podziału za rok obrotowy 2014, tj. od dnia 1 stycznia 2014 roku. Akcje serii E objęte zostaną (?) w drodze subskrypcji prywatnej. (?) Umowy objęcia akcji serii E zostaną zawarte w terminie do dnia 30 czerwca 2015 roku" - czytamy w projektach uchwał.

W ocenie zarządu spółki, pozbawienie dotychczasowych akcjonariuszy w całości prawa poboru akcji serii E następuje w interesie spółki i jest uzasadnione zamiarem pozyskania kapitałów na rozwój, podano w uzasadnieniu projektu uchwały.

"Zarząd spółki przeprowadzi ofertę prywatną akcji spółki, skierowaną do inwestora indywidualnego, który zadeklarował dokapitalizowanie spółki na poziomie umożliwiającym pozyskanie przez spółkę łącznie w ramach oferty akcji serii D i E kwoty 3.000.000,00 zł" - czytamy dalej w uzasadnieniu.

d9simqv

HydroPhi Technologies Europe to polska spółka-córka notowanego na OTC Markets w USA HydroPhi Technologies Group, Inc.

Spółka HydroPhi Technologies Group, Inc. (HPTG) specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu systemów produkcji paliwa wodorowego wykorzystujących elektrolizę wody. Technologia HydroPhi - HydroPlant - nie jest oparta na ogniwach paliwowych oraz nie jest alternatywą wodorową dla tradycyjnych paliw węglowodorowych.

(ISBnews)

d9simqv

Podziel się opinią

Share
d9simqv
d9simqv