Trwa ładowanie...
d493rwl
02-01-2017 08:04

Altus TFI przekaże zarządzanie GetBack WNS FIZ na rzecz Saturn TFI

Warszawa, 02.01.2016 (ISBnews) - Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych zawarło z Saturn Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych umowę, której przedmiotem jest przejęcie przez Saturn TFI od Altus TFI zarządzania funduszem inwestycyjnym zamkniętym o nazwie GetBack Windykacji Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, podało Altus TFI.

Share
d493rwl

"Na podstawie umowy Altus TFI przeniesie nieodpłatnie na Saturn TFI, a Saturn TFI przejmie zarządzanie Funduszem" - czytamy w komunikacie.

Umowa wejdzie w życie, jeśli do 30 czerwca 2017 r. Altus TFI dokona zmiany statutu Funduszu poprzez wskazanie Saturn TFI jako towarzystwa funduszy inwestycyjnych zarządzającego Funduszem oraz strony internetowej Saturn TFI jako miejsca publikacji do ogłoszeń o zmianie statutu Funduszu, zaś Saturn TFI uzyska informację o braku zastrzeżeń prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów do przejęcia zarządzania Funduszem, podano także.

Altus TFI S.A. jest jednym z największych w Polsce niezależnych (tzn. niepowiązanych bezpośrednio z żadną instytucją finansową) towarzystw funduszy inwestycyjnych i jednocześnie jednym z najdynamiczniej rozwijających się podmiotów w polskiej branży TFI. Od lipca 2014 r. jest spółką notowaną na rynku głównym GPW.

(ISBnews)

d493rwl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d493rwl
d493rwl