Trwa ładowanie...
d1nvuib
09-03-2017 10:32

Andrzej Goławski został ponownie powołany na prezesa Mostostalu Warszawa

Warszawa, 09.03.2017 (ISBnews) - Rada nadzorcza Mostostalu Warszawa powołała na nową kadencję zarząd w niezmienionym składzie, z Andrzejem Goławskim jako prezesem, podała spółka.

d1nvuib
d1nvuib

"W związku z upływem w 2017 roku obecnej kadencji, rada nadzorcza spółki powołała pana Andrzeja Goławskiego w skład zarządu spółki VIII kadencji i powierzyła mu funkcję prezesa zarządu spółki" - czytamy w komunikacie.

Na wniosek prezesa RN powołała do zarządu VIII kadencji także José Ángel Andrés López na funkcję wiceprezesa oraz Jacka Szymanka i Alvaro Javier De Rojas Rodríguez na członków zarządu.

"Niniejsze powołania, wobec wszystkich członków zarządu, wchodzą w życie z dniem zatwierdzenia przez zwyczajne walne zgromadzenie sprawozdań finansowych spółki i grupy kapitałowej za rok 2016" - podano także.

Andrzej Goławski jest prezesem Mostostalu Warszawa od listopada 2015 r.

Mostostal Warszawa S.A. jest aktywny we wszystkich podstawowych sektorach branży budowlanej, a zakres usług obejmuje generalne wykonawstwo inwestycji oraz realizację projektów "pod klucz" dla partnerów krajowych i zagranicznych. Spółka debiutowała na GPW w 1993 roku.

(ISBnews)

d1nvuib
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nvuib