Trwa ładowanie...
d3g3n24

Anna Lewandowska wystartowała z cateringiem dietetycznym. Przekazuje też lekarzom 5000 posiłków

9 kwietnia Anna Lewandowska wystartowała z nowym biznesem. To catering dietetyczny pod nazwą SuperMenu. Jak zapowiada trenerka, będzie to kontynuacja jej dotychczasowych działań mających na celu promowanie zdrowego trybu życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Firma cateringowa to kolejny z biznesów Anny Lewandowskiej
Firma cateringowa to kolejny z biznesów Anny Lewandowskiej (superdiet.com.pl, Fot: -)
d3g3n24

Na start przygotowała promocję: 5000 posiłków otrzyma personel medyczny Oddziału Zakaźnego, Oddziału Dermatologii zamienionego na zakaźny, OIOMu i SORu, Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Lewandowska i jej zespół zapewniają, że firma jest gotowa, by działać w nowych, trudnych warunkach.

- Zakład działa od kwietnia tego roku i spełnia surowe normy higieniczno-sanitarne oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa produkcji żywności. Dodatkowo wprowadziliśmy wszystkie procedury sanitarno-epidemiologiczne zgodne z zaleceniami GIS i WHO. Możemy pochwalić się jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce. Posiłki przygotowywane są codziennie z najświeższych składników, od sprawdzonych dostawców - zapewnia Jacek Domasat, Prezes Zarządu Spółki Eat By Ann Sp.z o o.

d3g3n24

Autorką przepisów jest sama Anna Lewandowska, która we współpracy z doświadczonym dietetykiem opracowała codzienne jadłospisy.
- Życiowa moc bierze się z dobrego jedzenia. To szczególny czas, w którym musimy zadbać o nasze zdrowie i naszą odporność. Inspirowanie ludzi do lepszego - bo zdrowszego życia, to moja pasja. Stworzenie cateringu jest odpowiedzią na zapotrzebowanie osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem – mówi Anna Lewandowska.

Konsumenci mogą wybierać między ośmioma dietami - trzema - znanymi już osobom korzystającym z aplikacji Diet & Training by Ann i pięcioma propozycjami dodatkowymi. Przy wyborze każdej z diet istnieje możliwość dodatkowego wyboru wartości kalorycznej.

d3g3n24

Obejrzyj: Kiedy firmy zaczną działać? Pomysł na luzowanie przepisów dla biznesu to kwestia tygodni

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3g3n24

Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem

d3g3n24

Podziel się opinią

Share
d3g3n24
d3g3n24