WP

Anna Streżyńska miała stłuczkę. Wizyta minister w Nowym Wiśniczu z przygodami

Wygląda na to, że Anna Steżyńska, minister cyfryzacji, miała stłuczkę w Nowym Wiśniczu - tak wynika z tweeta, które dziś opublikowała. Minister cyfryzacji nie zdradza szczegółów zdarzenia, za to chwali poprawne działanie pilotażowego programu mDokumenty. Okazuje się jednak, że stłuczka była wyłącznie "hipotetyczna".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wszystko wskazuje na to, że do stłuczki doszło w drodze do Nowego Wiśnicza, gdzie szefowa resortu cyfryzacji spotkała się z burmistrzem.
Wszystko wskazuje na to, że do stłuczki doszło w drodze do Nowego Wiśnicza, gdzie szefowa resortu cyfryzacji spotkała się z burmistrzem. (East News, Fot: VIPHOTO)
WP

- Tak działają mDokumenty; okazałam koledze swój dowód osobisty przy stłuczce, a on sprawdził jego autentyczność. Dziękujemy @nowywisnicz! - napisała na swoim twitterowym koncie Anna Streżyńska.

Użytkownicy Twittera szybko podchwycili temat i w komentarzach pytali minister, kto był sprawcą stłuczki - Nie wchodźmy w szczegóły ;) - odpowiedziała dyplomatycznie.

Wszystko wskazuje na to, że do stłuczki doszło w drodze do Nowego Wiśnicza, gdzie szefowa resortu cyfryzacji spotkała się z burmistrzem Małgorzatą Więckowską oraz pracownikami urzędu miasta.

WP

Streżyńska odwiedziła Nowy Wiśnicz, bo jest on jednym z czterech polskich miast, obok Łodzi, Koszalina i Ełku, gdzie trwa pilotaż związany z wdrażaniem mDokumentów.

Minister Cyfryzacji jest przekonana, że powszechne używanie mobilnego dowodu osobistego nie jest odległe w czasie.
- Końcówka pierwszego kwartału przyszłego roku jest realna, nawet uwzględniając wszelkie opóźnienia w pracach nad tą ustawą - powiedziała Sreżyńska.

*Stłuczka "hipotetyczna" *

WP

- to była stłuczka hipotetyczna, żeby zrobić narrację do zastosowania mDokumentów :) - napisała Anna Streżyńska po publikacji naszego tekstu.

Polub WP Finanse
WP
WP