Trwa ładowanie...
dfc6via
14-01-2016 13:17

Apanet zaoferuje inteligentne sterowanie oświetleniem wewn. po USA też w Polsce

Warszawa, 14.01.2016 (ISBnews) - Apanet zakłada, że wkrótce po rozpoczęciu pierwszego amerykańskiego projektu w ramach inteligentnego sterowania oświetleniem wewnętrznym zaoferuje podobne rozwiązania na rynku polskim. Oferta taka może być - według wiceprezesa Andrzeja Lisa - czynnikiem stabilizującym biznes spółki, która do tej pory realizowała głównie prace w oświetleniu zewnętrznym, uzależnione od tempa ogłaszania przetargów przez samorządy.

Share
dfc6via

"Na pierwszy projekt w oświetleniu wewnętrznym w USA mamy już podpisany list intencyjny. Dotyczy dużego centrum dystrybucyjnego i daje szansę na dalsze projekty dla tego samego podmiotu, światowego producenta odzieży" - powiedział Lis dziennikarzom.

"Myślę, że w I kwartale zaczniemy realizację tego projektu i niemal w tym samym czasie będziemy mogli zaoferować to rozwiązanie polskim klientom" - dodał.

Lis wyjaśnił, że klientami mogą być tu m.in. centra dystrybucyjne i zakłady przemysłowe.

"Specyfika tego biznesu jest bardziej przewidywalna, projekty są mniejsze, decyzje są podejmowane szybciej. Ten nowy segment, oświetlenia wewnętrznego, którego klientem są podmioty gospodarcze może być czynnikiem stabilizującym biznes" - podsumował Lis.

dfc6via

We wtorek Apanet informował o rozpoczęciu działalności w nowym dla spółki segmencie rynku oświetlenia wewnętrznego. Spółka podpisała wtedy list intencyjny z amerykańską firmą SunView LED, dotyczący modernizacji systemu oświetlenia na terenie centrum dystrybucyjnego dużego producenta odzieży, w Stanach Zjednoczonych.

Apanet zadebiutował w NewConnect w 2014 r. Od 2011 r. jest obecny w branży sterowania inteligentnym oświetleniem ulicznym. Prowadzi projekty od etapu koncepcji do samej produkcji.

(ISBnews)

dfc6via
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dfc6via
dfc6via