Trwa ładowanie...
d13nqal

Apanet zaoferuje inteligentne sterowanie oświetleniem wewn. po USA też w Polsce

Warszawa, 14.01.2016 (ISBnews) - Apanet zakłada, że wkrótce po rozpoczęciu pierwszego amerykańskiego projektu w ramach inteligentnego sterowania oświetleniem wewnętrznym zaoferuje podobne rozwiązania na rynku polskim. Oferta taka może być - według wiceprezesa Andrzeja Lisa - czynnikiem stabilizującym biznes spółki, która do tej pory realizowała głównie prace w oświetleniu zewnętrznym, uzależnione od tempa ogłaszania przetargów przez samorządy.

Share
d13nqal

"Na pierwszy projekt w oświetleniu wewnętrznym w USA mamy już podpisany list intencyjny. Dotyczy dużego centrum dystrybucyjnego i daje szansę na dalsze projekty dla tego samego podmiotu, światowego producenta odzieży" - powiedział Lis dziennikarzom.

"Myślę, że w I kwartale zaczniemy realizację tego projektu i niemal w tym samym czasie będziemy mogli zaoferować to rozwiązanie polskim klientom" - dodał.

Lis wyjaśnił, że klientami mogą być tu m.in. centra dystrybucyjne i zakłady przemysłowe.

d13nqal

"Specyfika tego biznesu jest bardziej przewidywalna, projekty są mniejsze, decyzje są podejmowane szybciej. Ten nowy segment, oświetlenia wewnętrznego, którego klientem są podmioty gospodarcze może być czynnikiem stabilizującym biznes" - podsumował Lis.

We wtorek Apanet informował o rozpoczęciu działalności w nowym dla spółki segmencie rynku oświetlenia wewnętrznego. Spółka podpisała wtedy list intencyjny z amerykańską firmą SunView LED, dotyczący modernizacji systemu oświetlenia na terenie centrum dystrybucyjnego dużego producenta odzieży, w Stanach Zjednoczonych.

Apanet zadebiutował w NewConnect w 2014 r. Od 2011 r. jest obecny w branży sterowania inteligentnym oświetleniem ulicznym. Prowadzi projekty od etapu koncepcji do samej produkcji.

(ISBnews)

d13nqal

Podziel się opinią

Share
d13nqal
d13nqal