Trwa ładowanie...
d1ojejr

Apator koryguje wartość dostaw liczników do PGE Dystrybucja; w '14 będą warte 30 mln zł

24.02. Warszawa (PAP) - Apator do 8 kwietnia zawrze umowę z PGE Dystrybucja na dostawy liczników energii elektrycznej - podał Apator w komunikacie. Spółka skorygowała podawaną...
Share
d1ojejr

24.02. Warszawa (PAP) - Apator do 8 kwietnia zawrze umowę z PGE Dystrybucja na dostawy liczników energii elektrycznej - podał Apator w komunikacie. Spółka skorygowała podawaną wcześniej wartość przetargu. W tym roku mają zostać zrealizowane dostawy za 30 mln zł, a w 2015 r. ich wartość może wynieść 29 mln zł.

Apator sprecyzował, że na 2015 r. założono prawo do skorzystania z opcji na dostawy liczników energii elektrycznej o wspomnianej wartości 29 mln zł.

Na początku lutego spółka informowała, że wygrała nieograniczony przetarg na dostawy urządzeń układów pomiarowych energii elektrycznej dla PGE Dystrybucja. Podała wówczas, że wartość projektu wynosi 20,2 mln zł netto, a dostawy zaplanowane są na lata 2014-2015

d1ojejr

Apator poinformował ponadto w poniedziałek, że Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła odwołania złożone przez pozostałych uczestników przetargu.

"Wyrok KIO może zostać zaskarżony przez uczestników postępowania do Sądu Okręgowego w terminie 7 dni od jego doręczenia. Ewentualne złożenie odwołań nie wstrzyma procedury zawarcia umowy pomiędzy PGE Dystrybucja a Apator. Zawarcie umowy powinno nastąpić najpóźniej do dnia 8 kwietnia 2014 roku" - dodano. (PAP)

jow/ ana/

d1ojejr

Podziel się opinią

Share
d1ojejr
d1ojejr