Trwa ładowanie...
d27935w
d27935w

APG Europe i Marvipol wnioskują do UOKiK o utworzenie wspólnego przedsiębiorcy

Warszawa, 28.11.2016 (ISBnews) - APG Europe S.?.r.l. z siedzibą w Luksemburgu oraz Marvipol złożyły wniosek do Urzędu Ochroy Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) o utworzenie wspólnego przedsiębiorcy, podał urząd.
Share
d27935w

Wniosek wpłynął 25 listopada. Sprawa jest w toku.

Koncentracja ma się dokonać w formie utworzenia wspólnego przedsiębiorcy przez PG Europe S.?.r.l. oraz Marvipol w celu realizacji wspólnego projektu, polegającego na budowie parku magazynowo-logistycznego.

PG Europe należy do grupy kapitałowej Panattoni, która świadczy usługi deweloperskie związane z obiektami przemysłowymi, magazynowymi i biurowymi. Jako zarządca obiektów, grupa kapitałowa Panattoni świadczy również kompleksową obsługę administracyjną i operacyjną wynajętej powierzchni w zakresie prowadzenia rozliczeń mediów, zapewnienia sprawności urządzeń technicznych jak i profesjonalnego wyglądu magazynów.

d27935w

Marvipol S.A. wchodzi w skład grupy kapitałowej Marvipol. Grupa Marvipol prowadzi działalność gospodarczą realizowaną w segmentach deweloperskim, motoryzacyjnym, wynajmu powierzchni biurowej oraz zarządzania nieruchomościami. W segmencie deweloperskim Grupa Marvipol skupia się na mieszkaniowych projektach inwestycyjnych realizowanych na terenie Warszawy.

Grupa Marvipol jest również generalnym importerem na Polskę samochodów marki Jaguar i Land Rover, a także wyłącznym dealerem na terytorium Polski marek Aston Martin i Lotus. Grupa Marvipol wynajmuje również powierzchnię biurową w jednej nieruchomości zlokalizowanej w Warszawie oraz prowadzi działalność w zakresie wynajmu powierzchni przemysłowej (magazynowej) w województwie mazowieckim.

(ISBnews)

d27935w

Podziel się opinią

Share
d27935w
d27935w