Trwa ładowanie...
d3sb7i4

Apollo-Rida skomercjalizowała 8 tys. m2 w stołecznym Jerozolimskie Business Park

Warszawa, 02.02.2017 (ISBnews) - Apollo-Rida, firma zarządzająca kompleksem Jerozolimskie Business Park, sfinalizowała już umowy najmu biur o łącznej powierzchni ok. 8 tys. m2 a w samym 2016 roku wynajęła blisko 5 tys. m2 w tym obiekcie, poinformowała spółka. Przedłużono umowy zarówno z dotychczasowymi najemcami, m.in. wydawnictwem Nowa Era, jak i podpisano umowy z nowymi najemcami, podano również.

Share
d3sb7i4

"Od czasu przejęcia zarządzania obiektem, sfinalizowaliśmy umowy najmu na blisko 8 tys. m2., czyli połowę całej dostępnej powierzchni. Znacząca część tych kontraktów to efekt współpracy z najemcami, którzy decydują się na pozostanie w Jerozolimskie Business Park" - powiedział prezes Rafał Nowicki, cytowany w komunikacie.

Jednym z największych najemców w obiekcie jest firma Nowa Era, zajmująca 3,5 tys. m2, podano również.

Apollo-Rida Poland działa od początku lat 90-ych. Firma realizuje projekty deweloperskie i inwestycyjne w zakresie nieruchomości biurowych, magazynowych, handlowych i mieszkaniowych. Obecnie Apollo-Rida zarządza portfelem inwestycji o powierzchni ponad 1 mln m2 i wartości przekraczającej 1,2 mld euro.

(ISBnews)

d3sb7i4

Podziel się opinią

Share
d3sb7i4
d3sb7i4