Trwa ładowanie...
d2yhtru
02-12-2016 17:35

Arrinera ustaliła cenę emisyjną w ofercie na 9 zł za akcję

Warszawa, 02.12.2016 (ISBnews) - Arrinera, po przeprowadzeniu procesu budowy księgi popytu, ustaliła cenę emisyjną akcji serii H na 9 zł, podała spółka.

d2yhtru

"Zapisy na akcje serii H będą przyjmowane: w Transzy Dużych Inwestorów w dniach 5-6 grudnia 2016 roku, w Transzy Otwartej w dniach 5-12 grudnia 2016 roku" - czytamy w komunikacie.

Środki pozyskane z emisji mają być przeznaczone na dalszy rozwój działalności, w tym na rozpoczęcie produkcji samochodu wyścigowego klasy GT3. Maksymalna cena wynosiła 10,80 zł.
Prezes Piotr Gniadek wskazywał wcześniej, że w ubiegłym tygodniu spółka uruchomiła oficjalną sprzedaż auta wyścigowego. Kolejnym etapem jest produkcja i realizacja zleceń, a w trochę dalszej perspektywie - również development wersji cywilnej samochodu.

Zapisy na akcje można składać w DM Erste Securities Polska, który pełni funkcję oferującego, oraz wchodzących w skład konsorcjum sprzedaży: DM BOŚ, Millennium DM i oraz DM Capital Partners.

Arrinera to notowany na NewConnect producent pierwszego polskiego samochodu wyścigowego HussaryaGT. Wchodzi w skład portfela inwestycyjnego funduszu Erne Ventures. Głównym celem Arrinery jest budowa silnej i globalnej marki Arrinera na rynku motoryzacyjnym w segmencie samochodów sportowych. Działalność operacyjną prowadzi na rynkach Polski i Wielkiej Brytanii, która uznawana jest za największy rynek motosportu na świecie. Flagowym projektem Arrinery jest Hussarya GT - pierwszy polski profesjonalny samochód wyścigowy klasy GT.

(ISBnews)

d2yhtru
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yhtru