Trwa ładowanie...
dfgdaop

Art New Media planuje emisję o wartości do 1,5 mln zł

22.11. Warszawa (PAP) - Notowana na rynku NewConnect spółka Art New Media chce pozyskać z emisji do 1,5 mln zł, które planuje przeznaczyć na dalsze akwizycje - poinformowała spółka...

Share
dfgdaop

22.11. Warszawa (PAP) - Notowana na rynku NewConnect spółka Art New Media chce pozyskać z emisji do 1,5 mln zł, które planuje przeznaczyć na dalsze akwizycje - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

NWZA spółki zdecydowało o emisji maksymalnie 1,5 mln akcji serii J bez prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy. Oferta ma być skierowana do wytypowanej grupy inwestorów i ma być zamknięta jeszcze w tym roku.

Na przełomie września i października spółka przeprowadziła prywatną ofertę o wartości 2,9 mln zł.

dfgdaop

"Art New Media konsekwentnie realizuje zapowiadaną na początku roku strategię konsolidacji rynku PR, dążąc m.in. do uzyskania odpowiedniej kapitalizacji i przejścia rynek główny GPW. Spółka jest w trakcie tworzenia synergicznie działającej grupy powiązanej kapitałowo lub kompetencyjnie. W jej skład mają wejść spółki świadczące komplementarne usługi, łączące biznes ze sztuką, np. poprzez przygotowanie, oprawę PR i promocję wydarzeń korporacyjnych" - napisano w komunikacie.

Spółka posiada ponad 30 proc. w notowanej na NewConnect PR-owej agencji Liberty Group.

Narastająco po trzech kwartałach 2010 roku przychody Art New Media wyniosły 0,7 mln zł.

W 2009 roku Art New Media miał 182,9 tys. zł straty netto i 1,9 mln zł przychodów. (PAP)

pel/ ana/

dfgdaop

Podziel się opinią

Share
dfgdaop
dfgdaop