Trwa ładowanie...
d7kj2qe

Arteria chce konsolidować rynek call center, bada trzy spółki

Warszawa, 23.03.2015 (ISBnews) - Arteria bierze udział w trzech procesach due diligence dotyczących akwizycji spółek z obszaru call center, poinformował prezes Marcin Marzec.

Share
d7kj2qe

"Arteria bierze udział w trzech procesach due diligence dotyczących akwizycji spółek z obszaru call center" - napisał Marzec w liście do akcjonariuszy.

Zaznaczył, że w opinii zarządu Arterii, rok 2015 i lata następne mogą okazać się przełomowe, zwłaszcza w segmencie usług call center.

"Wszystko wskazuje na to, iż polski rynek czekają w najbliższym czasie znaczące zmiany własnościowe oraz postępująca konsolidacja, także z udziałem firm zagranicznych, które w szerszym niż do tej pory zakresie zaangażowania mogą pojawić się na polskim rynku. Celem zarządu Arteria jest, aby w postępującym procesie zmian układu sił na rynku call center jako grupa kapitałowa wziąć aktywny udział oraz stać się jednym z głównych beneficjentów zachodzących zmian" - zaznaczył prezes Arterii.

Arteria to grupa kapitałowa specjalizująca się usługach outsourcingowych. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2006 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 149,5 mln zł w 2014 r.

(ISBnews)

d7kj2qe

Podziel się opinią

Share
d7kj2qe
d7kj2qe