Trwa ładowanie...
d1krvew

Arteria wypłaci dywidendę, jej wysokość uzależniona od decyzji ws. akwizycji

Warszawa, 23.03.2015 (ISBnews) - Arteria zapowiada wypłatę dywidendy za 2014 rok, ale jej wysokość zależy od decyzji o przeprowadzeniu ewentualnych akwizycji, poinformował prezes Marcin Marzec.

Share
d1krvew

"Intencją zarządu Arteria jest, aby jak co roku wypłacić dywidendę. Wysokość zarekomendowanej kwoty do wypłaty zostanie określona w terminie późniejszym, poprzedzającym termin odbycia zwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy Arteria zatwierdzającego sprawozdania finansowe za 2014 rok" - napisał Marzec w liście do akcjonariuszy.

Jak zaznaczył, wynika to z faktu, iż Arteria bierze udział w trzech procesach due diligence dotyczących akwizycji spółek z obszaru call center.

"W zależności od efektów prowadzonych procesów i decyzji o przeprowadzeniu ewentualnych transakcji oraz ich wartości, zarząd spółki zarekomenduje ZWZ Arteria poziom środków finansowych przeznaczonych na wypłatę dywidendy za 2014 rok" - dodał Marzec.

Arteria to grupa kapitałowa specjalizująca się usługach outsourcingowych. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2006 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 149,5 mln zł w 2014 r.

(ISBnews)

d1krvew

Podziel się opinią

Share
d1krvew
d1krvew