Trwa ładowanie...
d2tf241

Asseco BS chce poprawić wyniki w 2014 r, planuje mocniej wyjść za granicę

06.03. Warszawa (PAP) - Obecny backlog Asseco Business Solutions ma wartość 86 mln zł i jest 6 proc. wyższy rdr. Spółka zakłada poprawę wyników w tym roku. Planuje mocniej...

Share
d2tf241

06.03. Warszawa (PAP) - Obecny backlog Asseco Business Solutions ma wartość 86 mln zł i jest 6 proc. wyższy rdr. Spółka zakłada poprawę wyników w tym roku. Planuje mocniej zaistnieć na rynkach zagranicznych, szczególnie ze swoim produktem mobilnym.

"Nasz obecny backlog ma wartość 86 mln zł co oznacza 6 proc. wzrostu rdr i dobrze wróży na przyszłość. To pierwszy wzrost portfela od kilku kwartałów. Pierwszy kwartał wygląda na razie całkiem nieźle, ale obecnie za wcześnie, aby wyrokować coś na temat całego roku" - powiedział na konferencji Mariusz Lizon, członek zarządu Asseco BS.

"Stawiamy sobie za cel poprawę wyników w tym roku. Jesteśmy konserwatywni i na razie nie zakładamy istotnego wzrostu" - dodał prezes spółki Wojciech Barczentewicz.

Piotr Masłowski, wiceprezes Asseco BS, powiedział że jeden z celów spółki to mocne wejście na rynki zagraniczne z produktem mobilnym - Mobile Touch. Główne rynki w orbicie zainteresowań Asseco BS to Niemcy i Rosja. (PAP)

gsu/ asa/

d2tf241
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tf241
d2tf241