Trwa ładowanie...
d2q6gyp

Asseco Systems ma kontrakt z Pol-Aquą o wartości 5,6 mln zł netto

19.02. Warszawa (PAP) - Asseco Systems wykona komplet instalacji elektrycznych, teletechnicznych i system zarządzania automatyką w obecnie budowanej siedzibie Pol-Aquy w...

d2q6gyp
d2q6gyp

19.02. Warszawa (PAP) - Asseco Systems wykona komplet instalacji elektrycznych, teletechnicznych i system zarządzania automatyką w obecnie budowanej siedzibie Pol-Aquy w warszawskim Wilanowie. Wartość kontraktu to 5,6 mln netto poinformowało Asseco Systems w komunikacie prasowym.

Asseco Systems ma wykonać komplet instalacji elektrycznych - sieć elektryczną zewnętrzną i wewnętrzną, łącznie z transformatorami, rozdzielnicami, okablowaniem, oświetleniem - w tym ulicy, podgrzewaniem zjazdu i wjazdu do garażu i instalacjami węzła cieplnego. W obszarze instalacji niskoprądowych powstaną instalacje telekomunikacyjne, system wykrywania i sygnalizacji pożaru, oddymiania i przewietrzania, a także systemy ochrony bezpieczeństwa obiektowego: system dozoru wizyjnego i system sygnalizacji włamania i napadu.

Budowa "Wilanów Office Park" ma się zakończyć do końca 2010 r. Asseco Systems zobowiązało się zakończyć swoje prace do 30 września. (PAP)

gsu/ asa/

d2q6gyp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2q6gyp