Trwa ładowanie...
d4bcwe4

Atal wprowadził do oferty 250 lokali w Baltica Towers w Gdańsku

Warszawa, 14.04.2017 (ISBnews) - Atal wprowadził do oferty 250 lokali w inwestycji Baltica Towers w Gdańsku, w tym 113 lokali w budynku mieszkalnym i 134 w części aparthotelowej, podała spółka.

Share
d4bcwe4

"Atal Baltica Towers to unikatowy projekt na skalę Trójmiasta. Tworzymy nowoczesne rozwiązanie, łączące budownictwo mieszkaniowe i inwestycyjne. Osiedle powstaje w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, która umożliwia nie tylko komfortowe mieszkanie, ale również wypoczynek. Trójmiasto stanowi dla Atal niezwykle perspektywiczny rynek. Od sierpnia zeszłego roku mamy w ofercie pierwszy projekt w Gdańsku - Nowa Grobla Apartamenty. Planujemy regularnie rozwijać naszą ofertę w Trójmieście" - powiedział wiceprezes Mateusz Juroszek, cytowany w komunikacie.

Inwestycję tworzą dwa trzynastokondygnacyjne budynki. Jeden z nich zostanie przeznaczony na prestiżowe apartamenty mieszkaniowe, drugi na aparthotel. Cena za m2 w budynku mieszkalnym zaczyna się od 7 200 zł brutto, a w budynku aparthotelowym od 8 610 zł brutto, podano także.

"W budynku mieszkalnym postanie 113 mieszkań o powierzchniach od 32,38 do 106,45 m2. Klienci mają do wyboru kawalerki, mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Doskonałym uzupełnieniem przestrzeni lokali będą przestronne balkony oraz zielone tarasy, z których roztaczać się będzie widok na panoramę miasta oraz Zatokę Gdańską. W budynku powstanie również podziemny garaż z 97 miejscami postojowymi, a parking naziemny zmieści kolejnych 29 aut. Klienci będą mogli również nabyć 37 komórek lokatorskich. W części aparthotelowej zaplanowano 134 lokale - od kawalerek po 4 pokojowe apartamenty. Ich powierzchnie wynoszą od 32,30 do 95,10 m2. W garażu podziemnym powstaną 72 miejsca postojowe, na naziemnym parkingu zaś 64. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości na firmę z odliczeniem VAT" - czytamy dalej.
Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kwartał 2019 r., podano również.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r.

(ISBnews)

d4bcwe4

Podziel się opinią

Share
d4bcwe4
d4bcwe4