Trwa ładowanie...
d1030xa
d1030xa

Atlantis ma opcję kupna akcji spółki Investment Friends Development

15.6.Warszawa (PAP) - Atlantis podpisał z Investment Friends umowę opcji kupna akcji spółki Investment Friends Development, które stanowią 28,57 proc. kapitału zakładowego spółki...
Share
d1030xa

15.6.Warszawa (PAP) - Atlantis podpisał z Investment Friends umowę opcji kupna akcji spółki Investment Friends Development, które stanowią 28,57 proc. kapitału zakładowego spółki i głosów na WZA. Łączna wartość planowanej transakcji wynosi 4 mln zł - poinformował Atlantis w komunikacie.

"Atlantis ma prawo zażądać sprzedaży udziałów przez Investment Friends do dnia 31 października 2009 roku. W przypadku braku takiego żądania ze strony Atlantis Emitent nie ponosi żadnych kosztów związanych z tą opcją" - napisano w komunikacie.

W raporcie podano, że Investment Friends Development to firma, która posiada poprzez swoje spółki zależne, nieruchomości (handlowe, biurowe i produkcyjne) w Elblągu i Płocku. Napisano także, że w najbliższym czasie planowany jest debiut tej spółki na rynku publicznym, a planowana cena sprzedaży akcji w ramach publicznej oferty znajduje się w widełkach 8-12 gr za akcję. (PAP)

gsu/ pam/

d1030xa

Podziel się opinią

Share
d1030xa
d1030xa