Trwa ładowanie...
d3t3pqo
20-10-2016 09:23

Auto Partner negocjuje przystąpienie do międzynarodowej grupy zakupowej

Warszawa, 20.10.2016 (ISBnews) - Auto Partner negocjuje przystąpienie do międzynarodowej grupy zakupowej, która będzie dokonywała zakupów towarów będących przedmiotem oferty handlowej spółki na korzystnych warunkach handlowych, poinformowała firma.

d3t3pqo
d3t3pqo

"Zarząd informuje o prowadzonych negocjacjach z następującymi podmiotami: Global One Automotive GmbH z siedzibą w Niemczech we Frankfurcie nad Menem, WM SE z siedzibą w Niemczech w Osnabrücku i SSF Imported Auto Parts LLC z siedzibą w Stanach Zjednoczonych w San Francisco" - czytamy w komunikacie.

W ocenie zarządu, dzięki wejściu do grupy zakupowej spółka uzyska następujące korzyści: dostęp do szerszej grupy światowych dostawców części zamiennych, pozyskanie know how i zwiększenie marży brutto na wybranych grupach towarowych (dostawcach) do 3 pkt proc., podano również.

Grupa Auto Partner jest importerem i dystrybutorem części do samochodów osobowych i dostawczych. Współpracuje z blisko 150 dostawcami części zamiennych w obszarze tzw. rynku aftermarket, jak również dostawcami OEM z całego świata. Spółka jest notowana na GPW od czerwca 2016 r.

(ISBnews)

d3t3pqo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t3pqo