Trwa ładowanie...
d5p3p8b

Auto Partner utworzy nowe i powiększy istniejące centrum logistyczne

Warszawa, 27.07.2016 (ISBnews) - Auto Partner zdecydował o utworzeniu nowego centrum logistyczno - magazynowego o powierzchni ok. 7 tys. m2 w Pruszkowie oraz o zwiększeniu powierzchni magazynowej w obecnym centrum w Bieruniu o dodatkowe 11,5 tys. m2, podała spółka. Szacowany termin uruchomienia centrów to I kwartał 2017 r.

Share
d5p3p8b

"W związku z realizacją celów wynikających ze strategii rozwoju Grupy Auto Partner, zarząd emitenta w dniu 27 lipca 2016 r. podjął uchwałę nr 4 o utworzeniu w Pruszkowie - w parku logistycznym MLP Pruszków II nowego centrum logistyczno - magazynowego o powierzchni ok. 7 tys. m2 oraz o powiększeniu powierzchni magazynowej w obecnym centrum logistyczno - magazynowym w Bieruniu o dodatkowe 11,5 tys. m2" - czytamy w komunikacie.

Szacuje się, że prace związane z uruchomieniem w/w centrów dystrybucyjnych zakończą się I kwartale 2017 roku, podano także.

"Realizacja powyższych celów nastąpi w oparciu o umowy najmu powierzchni:

- umowa z firmą MLP Pruszków IV Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie, której przedmiotem jest najem około 7 tys. mkw. powierzchni magazynowej wraz z powierzchnią biurową w MLP Pruszków II w Pruszkowie.

d5p3p8b

- aneks do umowy najmu z firmą WestInvest Gesellschaft fur Investmentfonds mbH z siedzibą w Dusseldorfie, którego przedmiotem jest najem około 11,5 tys. mkw powierzchni magazynowej wraz z powierzchnią biurową w MLP Bieruń w Bieruniu" - czytamy także.

Spółka podała, że powyższe działania umożliwią dalszy wzrost przychodów grupy Auto Partner realizowanych poprzez rosnącą skalę działania oraz poprzez dalszą poprawę warunków współpracy z odbiorcami i dostawcami części samochodowych.

Grupa Auto Partner jest importerem i dystrybutorem części do samochodów osobowych i dostawczych. Współpracuje z blisko 150 dostawcami części zamiennych w obszarze tzw. rynku aftermarket, jak również dostawcami OEM z całego świata. Spółka jest notowana na GPW od czerwca 2016 r.

(ISBnews)

d5p3p8b

Podziel się opinią

Share
d5p3p8b
d5p3p8b