Trwa ładowanie...
d3q52kl

Awaria w PKO BP. Przez kilka godzin nie działała bankowość internetowa i mobilna

W poniedziałek nie można się było zalogować do serwisów iPKO i IKO, należących do największego w Polsce banku. Około godziny 18 sytuacja została opanowana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Taki komunikat witał nas w poniedziałek po wpisaniu adresu serwisu internetowego PKO BP.
Taki komunikat witał nas w poniedziałek po wpisaniu adresu serwisu internetowego PKO BP. (PKO BP/screenshot, Fot: PKO BP/screenshot)
d3q52kl

aktualizacja 18.09

Jak poinformowało nas biuro prasowe PKO BP, po awarii nie ma już śladu. Została ona naprawiona około godziny 18.

"Trwają prace modernizacyjne. Serwis bankowości elektronicznej iPKO jest w tej chwili niedostępny. Przepraszamy za utrudnienia" - taki komunikat witał nas wcześniej, gdy próbowaliśmy zalogować się do serwisu internetowego banku.

d3q52kl

Skargi na działanie systemu spływały m.in. na facebookowy profil PKO BP, a także na naszą platformę dziejesie.wp.pl, gdzie jeden z naszych czytelników zawiadomił nas o braku dostępu do serwisu Inteligo.

*Zobacz też: Bankowość w kieszeni. Polacy coraz więcej operacji wykonują na smartfonie *

Pracownicy biura prasowego banku potwierdzali w rozmowie w zmoney.pl, że są utrudnienia w dostępności do iPKO i IKO. Zapewniają że pracują nad rozwiązaniem problemu, ale nie chcą wyrokować, ile jeszcze potrwa naprawa. "Pracujemy nad tym, żeby było to jak najszybciej" - usłyszeliśmy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3q52kl

Podziel się opinią

Share
d3q52kl
d3q52kl