Trwa ładowanie...

Awarie w bankach. Klienci narzekają

Awaria w Credit Agricole Bank Polska. Klienci skarżą się na brak dostępu do bankowości mobilnej. "Pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu" - zapewniają przedstawiciele banku. A to nie jest jedyny bank, w którym dziś klienci mają ogromne problemy z bankowością.

Share
Awarie w bankach. Klienci narzekają
Źródło: Shutterstock.com
d1j24w0

"Dlaczego nie ma żadnej informacji o nie działaniu aplikacji i serwisu internetowego? Nic nie działa. Porażka!" - skarży się jeden z klientów Credit Agricole Bank Polska. Bank odpowiada, że "pracuje nad jak najszybszym przywróceniem funkcjonalności" oraz przeprasza za utrudnienia. To nie usatysfakcjonowało pana Tomasza. "Właśnie przepadły mi promocyjne zakupy w sklepie przez wasz niedziałający system... i co?" - pyta, ale odpowiedzi jeszcze się nie doczekał. A to nie jedyne awarie, które dotknęły klientów banków w poniedziałek.

Czytelniczka WP Finanse, poprzez platformę #dziejesie zgłosiła się do nas z problemem w mBanku. "Trzy razy próbowałam zrobić przelew, trzy razy mnie wylogowało" - relacjonuje czytelniczka Katarzyna. Pani Kasia dostała odpowiedź od mBanku: "Dzień dobry Katarzyna, mieliśmy chwilowe trudności z dostępem do aplikacji mobilnej, za które przepraszamy. Obecnie mogą występować jeszcze trudności z zalogowaniem, jednak robimy co w naszej mocy, aby jak najszybciej przywrócić dostęp do konta" - czytamy w przesłanym nam przez czytelniczkę komunikacie mBanku.

d1j24w0

O ile Credit Agricole ograniczył się do zdawkowej odpowiedzi na niektóre komentarze zdenerwowanych klientów, o tyle mBank na bieżąco informował klientów na swoim profilu na Facebooku o przebiegu awarii, która - jak zapewnia bank - została już zażegnana.

Wcześniej, na łamach WP Tech, opisywaliśmy problemy zgłaszane przez klientów innych banków. Najczęściej zgłaszane są problemy z logowaniem, jednak użytkownicy zgłaszają też, że nie działa wykonywanie przelewów czy płatności kartą. Sprawy dotyczyły PKO BP, Santandera oraz ING Banku Śląskiego.

Obejrzyj: Setki kilometrów rur, cystern i pociągów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1j24w0

Podziel się opinią

Share
d1j24w0
d1j24w0